Joyetech Atopack Penguin

Joyetech Atopack Penguin

Joyetech Atopack Penguin Elektronik sigara , Joyetech firmasının çıkardığı en özel cihazların başında gelmektedir.

Kullanım rahatlığı, Pengueni anımsatan şık tasarımı, kolay içimi,buhar performansı ve dayanaklılığı bakımından diğer cihazlardan çok farklıdır.Bu cihazda bulunan 0,25 ve 0,6 ohm coil ile hem buhar performansına hemde sigara içimine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca cihazla beraber verilen 1 Paket coil (5 Adet) ile toplamda 7 coiliniz olmaktadır.Kutu içinde ayrıca 2 adet coil bulunmaktadır.Bu şekilde uzun bir süre coil ihtiyacınız olmayacaktır.

Joyetech Penguin Elektronik sigarayı elinizden yere düşürseniz bile rahatlıkla tekrar kullanabilirsiniz.

Bu özelliği ile dayanıklılığa özen gösteren kullanıcılara da ayrıca hitap etmektedir.

Aynı zamanda 8 ml tank kapasitesi ile gün içinde tekrar tekrar likit dolumuna gerek kalmayarak size büyük kolaylık sağlar.

Not : Likit dolumundan önce coili  likit ile ıslatıp , likit dolumu yaptıktan 15 dakika sonrasında kullanıma başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tanıtım videosunu izlemenizi rica ederiz.
  ATOPACK PENGUIN
         Havalı ve pürüzsüz biçimli ATOPACK PENGUIN, penguen görünümüne sahip çekici ve kompakt boyutlu bir başlangıç kitidir. Yeni şeyler genellikle tutsaklık altında gelişmez; ancak yenilikçi JVIC sistemi parlak bir seramik yuva ile birlikte orijinal tadı keşfetmek için yatay bir yaklaşımda tasarlanmıştır. ATOPACK kartuşu 8.8/2.0ml e-likit kapasitesi özelliği ile yeniden doldurulabilir ve size mükemmel bir keyif sunar.


1 * Penguin Batarya
1 * ATOPACK Kartuş
1 * ATOPACK Coil (JVIC1 0.6ohm)
1 * ATOPACK Coil (JVIC2 0.25ohm)
1 * QC USB Kablo
1 * Hızlı Başlangıç
Yedek Parçalar


Boyut: 26.5mm*52.0mm*102.5mm
Ağırlık: 139.5g
Kartuş Kapasitesi: 8.8ml/2.0ml
Batarya Kapasitesi: 2000mAh
Maksimum Şarj AKımı: 2A
Renkler: Beyaz, Gümüş, Siyah, Kırmızı, Mavi
Çıkış Modu: Doğrudan Çıkış
Özellikler: JVIC sistemi, modüler tasarım konsepti, penguen görünümü, 2A hızlı şarj. 


Joyetech ATOPACK PENGUIN için yenilikçi JVIC sistemini tasarlamıştır, bu sistem eşsiz dikey likit enjeksiyonu metodunu kullanır.Yeni şeyler genellikle tutsaklık altında gelişmez; ancak yenilikçi JVIC sistemi parlak bir seramik yuva ile birlikte orijinal tadı keşfetmek için yatay bir yaklaşımda tasarlanmıştır.


Zarif görünümlü ATOPACK PENGUIN, güney kutbu penguenlerinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Tutuşu ve kullanımı oldukça rahattır.

 

2A Hızlı Şarj

ATOPACK PENGUIN 2.0A maksimum şarj akımına sahiptir. Avatar hızlı şarj aleti (ayrı olarak satılır) kullanıldığında diğer şarj aletlerine göre çok daha kısa sürede şarjınızı doldurabilirsiniz.


ATOPACK kartuş iki materyalden oluşturulmuştur: PETG ve silikon. Bu materyaller sağlıklı, ısıya dayanıklı ve geri dönüştürülebilirdir.


                       ATOPACK kartuş tekrar doldurulabilir yapıdadır                             ve 8.8ml devasa e-likit kapasitesine sahiptir. 


Çeşitli göz alıcı renk seçeneklerinde mevcut olan ATOPACK PENGUIN, gününüzü renkli ve ilgi çekici kılar.


Gösterge ışıklarının sayısı batarya seviyeniz hakkında bilgi verir.


ATOPACK PENGUIN yeni dengeleyici şarj sistemine sahiptir ve 2A maksimum şarj akımı ile birlikte hızlı şarj özelliğini destekler.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Ürün Kodu: 041
  • Stok Durumu: 50
  • 350,00TL

Mevcut Seçenekler:

Kapıda Ödeme